Dostęp testowy do JoVE

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu dostępu testowego do JoVE (Journal of Visualized Experiments www.jove.com) pierwszego na świecie, recenzowanego czasopisma w formacie video-artykułów z Impact Factor (IF=1.184) w dyscyplinach STEM (Science, Technology, Engineering, Math), w dziedzinie nauk przyrodnicznych, ścisłych oraz medycznych.

JoVe jest indeksowane w bazie Web of Science, PubMed, Medline i Scopus.

Artykuł w JoVE to film z nagranym przebiegiem eksperymentu, a także z jego opisem w postaci tekstu, wykazem materiałów użytych w eksperymencie i bibliografią.

Od 2006 roku JoVE wydało ponad 9.000+ publikacji, do których wizualizacje HD video zostały przygotowane w laboratoriach najlepszych instytucji badawczych (m.in. Harvard University, University of Oxford, MIT, ETH Zurich, University of Tokyo, University of Cambridge, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M.Nenckiego PAN etc.).

JoVE tworzy filmy naukowe dla dwóch zasobów: JoVE Video Journal i JoVE Science Education Library

JoVE Video Journal – w 13 sekcjach:

1. BEHAVIOR

2. BIOCHEMISTRY

3. BIOENGINEERING

4. BIOLOGY

5. CANCER RESEARCH

6. CHEMISTRY

7. DEVELOPMENTAL BIOLOGY

8. ENGINEERING

9. ENVIRONMENT

10. GENETICS

11. IMMUNOLOGY AND INFECTION

12. MEDICINE

13. NEUROSCIENCE

Science Education – w 10 sekcjach, wizualizacji przeznaczonych do pracy ze studentami podczas zajęć:

1. CORE – NEW

2. LAB MANUAL NEW

3. BASIC BIOLOGY

4. ADVANCED BIOLOGY

5. CHEMISTRY

6. ENVIRONMENTAL SCIENCES

7. PHYSICS

8. ENGINEERING

9. CLINICAL SKILLS

10. PSYCHOLOGY

Dostęp testowy do 1 grudnia 2020 r.